Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Ivka ART
Ivana Pastorková je Slovenský impresionista. Pracuje v oblasti dizajnu, avšak jej hlavnou náplňou práce je práve maľba obrazov. Už od detstva sa u nej prejavoval výrazný tvorivý talent a nielen maľba ju vždy fascinovala. Do maľby ju zasvätil jej starý otec, ktorý bol taktiež maliarom. Ivka sa naplno začala venovať maľbe až v dospelosti. Aby čo najlepšie zachytila figúru dominujúcu v jej maliarskej tvorbe, navštevovala kurzy výtvarných umení.

Ivka je známa svojimi klasickými, romantickými postavami, ktoré nesú eleganciu a pôvab. Autorka zachytáva ženu ako bohyňu. Maľby sú živé, s jasnými farbami, v štýle lyrického romantizmu. Nesú silnú auru, ktorú odrážajú v nekonečnej energii a sile bohyne - ženy samotnej. Pri pohľade na Ivkine obrazy cítite vždy umelecké napätie a dušu z obrazov. Ženy na obrazoch sú sebavedomé, srší z nich energia, jemnosť a láska. Zachytávajú moment a vieru, že dokážeme čokoľvek čo chceme sami. Vášnivá a dynamická aplikácia farby na plátne a autorkine použitie expresívnej farby kombinujú vytvorenie jedinečne rozpoznateľného štýlu. Veľký vplyv na jej tvorbu má aj samotný autorkin život. Momentu a myšlienke pripisuje veľký význam, že by sme mali žiť každú chvíľu v tomto okamihu. Minulosť a budúcnosť sú irelevantné.

Jej rozsiahle diela priťahujú oči divákov, ktoré viac nevedia odtrhnúť. Toto je pôvab a sila jej tvorby. Abstraktné prvky v obraze sú veľkým aspektom každého umeleckého diela a v kombinácii so zmyselnou dynamikou a romantikou vytvárajú pre diváka nezabudnuteľný zážitok.

Ivka svojimi početnými dielami v súkromných zbierkach v Českej a Slovenskej republike, Viedni, Francúzsku a Švajčiarsku, sa stala veľmi vyhľadávanou umelkyňou na súčasnej výtvarnej scéne. Majiteľom prinášajú jej obrazy nekonečnú energiu a nájdenie samých seba.

,,Pri vytváraní diel nemyslím na nič konkrétne, je to ako zázrak. V momente, keď začnem maľovať obraz sa tvorí sám. Moje umenie je odrazom môjho života, odrazom mojej duše...

Ako sa zrodila kolekcia oblečenia Ivka ART?

Zdrojom inšpirácie sa stali moje vlastné originálne maľované obrazy, Žena ako bohyňa. Nová dámska kolekcia rozpráva o príbehu ženy, ktorá objavila samú seba a miluje sa,. vyjadruje príbeh, ktorý vyzdvihuje jedinečnosť žien aj vo vľnočasovom oblečení, stačí sa pozrieť na kolekciu a pochopíte ich pohodlnosť a sofistikovanosť.

„Elegancia a pohodlnosť zároveň neznamená, že si vás niekto všimne, ale že si vás zapamätá“.

Kombináciou rôznych farieb, vzorov a zmyselných malieb, vzniklo nenahraditeľné jedinečné dámske oblečenie. Ivka ART je známa predovšetkým svojimi kúskami oblečenia sa stala podpisom značky, ktorá svojim jedinečným a pohodlným štýlom, známeho pod názvom Žena ako bohyňa, vytvorila dámske oblečenie.

Kolekcia je farebná, mäkká, pohodlná a zároveň ženská. Obrazy sú tlačené na zamat a následne sa pridávajú na oblečenie. Zachytávajú milióny farieb vo fotografickej kvalite, ktorá zobrazí aj tie najmenšie detaily. ,,Môj cieľ je vytvárať pohodlné a zároveň krásne voľnočasové oblečenie pre nás dámy." Každý model je vyrábaný v našej dielni na Slovensku , so zameraním na funkčnosť a kvalitné vypracovanie.

Na tlač používame najmodernejšiu technológiu digitálnej pigmentácie, neobsahuje škodlivé látky pre naše telo, ktorá zaručí 100 % stálosť aj pri x praní nevybledne. Tlač sa vykonáva bez použitia a znečisťovania vody s nízkou spotrebou elektrickej energie, pričom dbáme aj na životné prostredie.

,,Krása ľudí priláka, ale len kvalita ich núti vrátiť sa späť."

Prihláste sa na odber noviniek

Nákupný košík