Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Retro Blue Cropped Retro Blue Cropped Retro Blue Cropped Retro Blue Cropped Retro Blue Cropped Retro Blue Cropped

Women's / Hoodie

Retro Blue Cropped

63,00 €

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na chrbte. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo IvkaART.
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť XS-S

Dostupnosť: Skladom

Retro blue short hooded sweatshirt in combination with our joggers guarantee maximum wearing comfort, are very stylish and create an extremely feminine and fashionable look. Their looser, comfortable cut will appeal to streetwear fashion lovers and in the soft material you will feel like in cotton. They look stylish for all ages and at the same time are suitable for different types of outfits. High heel pumps are a great match for this style and this combination will create a unique outfit that you will love!

All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:Cotton: 70%, Polyester 30%, Weight 300-320g / m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík