Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Cream Velvet Cream Velvet Cream Velvet Cream Velvet Cream Velvet Cream Velvet

Women's / Hoodie

Cream Velvet

78,00 €

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na chrbte. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo IvkaART
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť XS-S

Dostupnosť: Skladom

The creamy, elegant zip-up sweatshirt with "bomber jacket" type side pockets in combination with our joggers guarantee maximum wearing comfort, are very elegant and create an extremely feminine and fashionable look. Their comfortable cut will appeal to all ages and in the soft material, which is very pleasant to the body, you will feel like cotton. It is very suitable for everyday wear and the material guarantees that you will not sweat in it. High-heeled pumps are a great fit in this style. The combination will create a unique outfit that you will love!

On the sweatshirt you can choose an image of your choice, which will be placed on the back. The choice is yours.

The image is printed on velor fabric with a pigment print that captures millions of colors in photographic quality and displays even the smallest details. You do not feel it when you touch the fabric (image).

All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:92% polyester 8% elastane

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík