Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Exclusive Cream Velvet Exclusive Cream VelvetExclusive Cream VelvetExclusive Cream VelvetExclusive Cream VelvetExclusive Cream Velvet
Domov Dámske Hoodie

Exclusive Cream Velvet

Cena: 78,00 € Dostupnosť: Skladom

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na chrbte. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo IvkaART
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť XS-S

Krémova elegantná mikina na zips s bočnými vreckami typu "bomber jacket" v kombinácii s našimi joggers zaručujú maximálny komfort pri nosení, sú veľmi elegantné a vytvárajú mimoriadne ženský a módny vzhľad. Ich pohodlný strih osloví všetky vekové skupiny a v mäkučkom materiáli, ktorý je veľmi príjemný na telo, sa budete cítiť ako v bavlnke. Je veľmi vhodná na každodenné nosenie a materiál zaručuje, že sa nebudete v ňom potiť. V takémuto štýlu sa skvele hodia lodičky na vysokom podpätku. Kombinácia Vám vytvorí unikátny outfit, ktorý budete milovať!

Na mikinu si môžete zvoliť obraz podľa vlastného výberu, ktorý bude umiestnený obraz na chrbte. Výber je na vás.

Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite.

Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku.

Zloženie:92% polyester 8 % elastán Weight: 280 gr/m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

44,00 € / 66,00 €

44,00 € / 66,00 €

Nákupný košík