Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Black Basic Slim Black Basic Slim Black Basic Slim Black Basic Slim Black Basic Slim

Women's / Hoodie

Black Basic Slim

69,00 €

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Mikina je klasického strihu a môžete si na ňu zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej luxusné logo IvkaART. Nakombinujte si ju s našimi black joggers a vytvorte si unikátny outfit. Výber strihu joggers slim alebo bomber je na vás.

Modelka má výšku 170 cm a má na sebe veľkosť S- M

Dostupnosť: Skladom

Black is one of the most popular and sought after in women's wardrobe. Suitable for both blondes and brunettes. Our classic sweatshirt in combination with our back joggers guarantee maximum wearing comfort, together they are very stylish and create an extremely feminine and fashionable look. All the colors of our joggers fit it. Its comfortable cut will appeal to lovers of classic style and in the soft material you will feel like in cotton. It is smooth on the obverse and combed on the reverse. It is very suitable for everyday wear and together they look stylish for all age groups, at the same time they are suitable for different types of colored outfits. High-heeled pumps are great. Such a combination will create a unique outfit that you will love! You can choose an image of your choice for the sweatshirt, which will be placed on the chest. The choice is yours. The image is printed on velor fabric with a pigment print that captures millions of colors in photographic quality and displays even the smallest details. You do not feel it when you touch the fabric (image).
All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:Cotton: 70%, Polyester 30%, Weight 300-320g / m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík