Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Baby Pink Crop Baby Pink Crop Baby Pink Crop Baby Pink Crop Baby Pink Crop Baby Pink Crop

Women's / Hoodie

Baby Pink Crop

75,00 €

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na chrbte. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo IvkaART
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť XS-S

Dostupnosť: Skladom

The color "baby pink" is one of the most popular in women's wardrobe. Suitable for both blondes and brunettes. Our casual zip hoodie with "bomber jacket" side pockets in combination with our joggers guarantee maximum wearing comfort, are very stylish and together create an extremely feminine and fashionable look. Its looser, comfortable cut will appeal to streetwear fashion lovers and you will feel like in cotton in our soft material. It is smooth on the obverse and combed on the reverse. It is very suitable for everyday wear and looks stylish for all ages and at the same time it is suitable for various types of colored outfits. High-heeled pumps are a great fit and this combination will create a unique outfit that you will love!

You can choose an image of your choice on the sweatshirt, which will be placed on the back. The choice is yours.

The image is printed on velor fabric with a pigment print that captures millions of colors in photographic quality and displays even the smallest details. You do not feel it when you touch the fabric (image).

All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:Cotton: 70%, Polyester 30%, Weight 300-320g / m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík