Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Vanilla Basic Slim Vanilla Basic Slim Vanilla Basic Slim Vanilla Basic Slim Vanilla Basic Slim Vanilla Basic Slim

Women's / Hoodie

Vanilla Basic Slim

75,00 €

Štýlová autorská klasik vanilková mikina s kapucňou so saténovým vnútrom, je klasického strihu a môžete si na ňu zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Ak si zvolíte iný obraz je možnosť inej farebnej kombinácie saténu. Výber obrazu je na vás.
Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete.
Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej luxusné logo IvkaART. Nakombinujte si ju s našimi joggers a vytvorte si unikátny outfit. Výber strihu joggers slim alebo bomber je na vás.

Modelka má výšku 170 cm a má na sebe veľkosť XS-S

Dostupnosť: Skladom

Our classic vanilla hooded sweatshirt with a satin interior, combined with our joggers in all colors guarantee maximum wearing comfort, together they are very stylish and create an exceptionally feminine and fashionable look. Vanilla color is your favorite and desired. Suitable for both blondes and brunettes. You will feel like cotton in the soft material and you will immediately fall in love with it. The set looks stylish for all ages and at the same time is suitable for different types of color outfits and for different occasions. High-heeled pumps are great. Such a combination will create a unique outfit that you will love! You can choose an image of your choice for the sweatshirt, which will be placed on the chest. The choice is yours. We chose the painting most inherited in golden satin. If you choose a different image, there is the option of a different color combination of satin.
When ordering, you need to enter in the note - "change of satin color" and we will choose the best and most beautiful variant of satin for your selected image. even the smallest details. You do not feel it when touching the fabric (image).

All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:Cotton: 70%, Polyester 30%, Weight 300-320g / m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík