Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Cinnamon OVERSIZE Cinnamon OVERSIZE Cinnamon OVERSIZE Cinnamon OVERSIZE Cinnamon OVERSIZE Cinnamon OVERSIZE

Women's / Hoodie

Cinnamon OVERSIZE

75,00 €

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo Ivka ART
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť XS-S

Dostupnosť: Skladom

Cinnamon color is one of the most popular and sought after in women's wardrobe. Suitable for both blondes and brunettes. Our Oversize hooded sweatshirt and kangaroo in combination with our joggers guarantee maximum wearing comfort, are very stylish and create an exceptionally feminine and fashionable look. Their looser, comfortable cut will appeal to streetwear fashion lovers and you will feel like cotton in our soft material. It is smooth on the obverse and combed on the reverse. It is very suitable for everyday wear. They look stylish for all ages and at the same time fit different types of color outfits. High-heeled pumps are great. This combination will create a unique outfit that you will love!

You can choose a picture of your choice on the sweatshirt, which will be placed on the chest. The choice is yours.

The image is printed on velor fabric with a pigment print that captures millions of colors in photographic quality and displays even the smallest details. You do not feel it when touching the fabric (image).

All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:Cotton: 70%, Polyester 30%, Weight 300-320g / m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík