Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Olive  OVERSIZE Olive  OVERSIZE Olive  OVERSIZE Olive  OVERSIZE Olive  OVERSIZE Olive  OVERSIZE

Women's / Hoodie

Olive OVERSIZE

75,00 €

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo IvkaART.
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť M-L

Dostupnosť: Skladom

The color "olive green" is one of the most popular in the women's wardrobe. Suitable for both blondes and brunettes. Our Oversize hooded sweatshirt and kangaroo in combination with our joggers guarantee maximum wearing comfort, are very stylish and create an exceptionally feminine and fashionable look. Their looser, comfortable cut will appeal to streetwear fashion lovers and in the soft material you will feel like in cotton. It is smooth on the obverse and combed on the reverse. It is very suitable for everyday wear. They look stylish for all ages and at the same time fit different types of color outfits. High-heeled pumps are great. This combination will create a unique outfit that you will love!

You can choose a picture of your choice on the sweatshirt, which will be placed on the chest. the choice is yours.

All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:Cotton: 70%, Polyester 30%, Weight 300-320g / m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

75,00 €

75,00 €

75,00 €

Nákupný košík