Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Camel Crop Camel Crop Camel Crop Camel Crop Camel Crop Camel Crop

Women's / Hoodie

Camel Crop

75,00 €

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na chrbte. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo IvkaART.
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť M-L

Dostupnosť: Skladom

Fine sand color is your favorite. Suitable for both blondes and brunettes, our casual zip hoodie and bomber jacket side pockets in combination with our joggers guarantee maximum wearing comfort, are very stylish together and create an exceptionally feminine and fashionable look. Their looser, comfortable cut will appeal to streetwear fashion lovers and in the soft material you will feel like in cotton. It is smooth on the obverse and combed on the reverse. It is very suitable for everyday wear and they look stylish for all age groups, at the same time they are suitable for various types of colored outfits. High-heeled pumps are great for streetwear style. This combination will create a unique outfit that you will love!

On the sweatshirt you can choose an image of your choice, which will be placed on the back. The choice is yours.

The image is printed on velor fabric with a pigment print that captures millions of colors in photographic quality and displays even the smallest details. You do not feel it when you touch the fabric (image).

All our models are handmade, precise work and are sewn in Slovakia.

Zloženie:Cotton: 70%, Polyester 30%, Weight 300-320g / m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík