Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

White Basic Slim White Basic SlimWhite Basic Slim
Domov Dámske Hoodie

White Basic Slim

Cena: 69,00 € Dostupnosť: Skladom

Štýlová autorská klasik biela mikina s kapucňou, je klasického strihu a môžete si na ňu zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Výber obrazu je na vás.
Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete.
Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej luxusné logo Ivka ART. Z lícnej strany je hladká, z rubu počesaná. Nakombinujte si ju s našimi joggers , ktoré nájdeš v sekcii joggers a vytvorte si unikátny outfit. Výber strihu joggers slim alebo bomber je na vás.

Modelka má výšku 170 cm a má na sebe veľkosť S (Slim)Zloženie:Bavlna: 70%, Polyester 30%, Gramáž 280g/m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík