Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

White Chocolate OVERSIZE White Chocolate OVERSIZEWhite Chocolate OVERSIZEWhite Chocolate OVERSIZEWhite Chocolate OVERSIZE
Domov Dámske Hoodie

White Chocolate OVERSIZE

Cena: 75,00 € Dostupnosť: Skladom

White Chocolate OVERSIZE mikina s kapucňou a klokankou z jemného materiálu má patent a pás na gumu. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Výber obrazu je na vás. Šité na Slovensku.
Vlastnosti materiálu: Proti žmolkovaniu., Proti zmršteniu., Priedušná., Farebná stálosť.
Zloženie: Bavlna 70% Polyester 30%.,
Gramáž:320g/m2

Model: Výška 170cm, má na sebe veľkosť XS-S

Štýlová autorská mikina Ivka ART. Na mikinu si môžete zvoliť ručne maľovaný obraz od autorky Ivka ART, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Výber obrazu je na vás. Obraz je tlačený na látku velúr pigmentovou tlačou, ktorá zachytáva milióny farieb vo fotografickej kvalite a zobrazuje aj tie najmenšie detaily. Pri dotyku látky(obrazu) ju necítite, taktiež obraz nikdy nevyperiete. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov.

Zloženie:Bavlna 70% Polyester 30%.,
Gramáž:320g/m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík