Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

White Chocolate White Chocolate White Chocolate White Chocolate
Domov Dámske Joggers

White Chocolate

Cena: 69,00 € Dostupnosť: Skladom

Štýlové joggers v očarujúcej farbe bielej čokolády, majú vyšší pás, hrubšiu gumičku okolo členkov. Oživili sme ich vreckami ( 2ks bočné, 2 ks zadné) Boky majú širší, oblejší strih, aby vám krásne vyformovali dokonalé oblé tvary a tenký pás.
Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku.
Vlastnosti materiálu: Proti žmolkovaniu., Proti zmršteniu., Priedušná., Farebná stálosť.
Zloženie: Bavlna 70% Polyester 30%.,
Gramáž:320g/m2

Model: Výška 170cm, má na sebe veľkosť S - Bomber


Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Pás
Obvod pásu zmerajte v najužšom mieste kúsok nad pupkom. Ak ste si neni istá, postavte sa čelom k zrkadlu a hornú časť tela natočte mierne do strany. Záhyb na boku tela vám ukáže prirodzené umiestnenie pásu. Ak meriate obvod pása pre naše joggers, môžete zmerať miesto, na ktorom by mal končiť aj ich pás (pod pupkom alebo nad ním). Nemerajte si obvod na bedrách, nie sú to bedrové joggers ale s vyšším pásom, mali by siahať po pupok alebo kúsok nad. Záleží ako vám je pohodlné.

Boky
Postavte sa rovno, kolená a päty priložte k sebe. Krajčírskym metrom zmerajte najširšie miesto sedu v oblasti bokov. Naše joggers majú širší strih na štýl bomber. Po presnom zmeraní si pozorne pozrite miery v našej tabuľke a budete vedieť veľkostné číslo, ktoré Vám od nás sadne ako uliate. Miery v našej tabuľke sú uvedené v centimetroch. Tovar po nesprávnom zmeraní nevymieňame. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku. Nenašli ste svoju veľkosť, alebo potrebujete poradiť s výberom správnej veľkosti?

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík