Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

Exclusive Smaragd Velvet classic Exclusive Smaragd Velvet classicExclusive Smaragd Velvet classic
Domov Dámske Hoodie

Exclusive Smaragd Velvet classic

Cena: 78,00 € Dostupnosť: Skladom

Štýlová elegantná, zamatová mikina classic Slim s kapucňou. Kapucňa je podšitá saténom. Na mikinu si môžete zvoliť môj ručne maľovaný obraz, ktorý je daný do digitálnej podoby a bude umiestnený na hrudnej časti. Výber obrazu je na vás. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku z najkvalitnejších materiálov. Ak si na mikinu nezvolíte obraz, automaticky je na nej logo IvkaART.
92% polyester 8 % elastán Weight: 280 gr/m2Modelka má výšku 156 cm a má na sebe veľkosť XS-S

Smaragdová elegantná, zamatová mikina classic Slim je veľmi pohodlná a v kombinácii s našimi joggers zaručujú maximálny komfort pri nosení, sú veľmi elegantné a vytvárajú mimoriadne ženský a módny vzhľad. Je veľmi vhodná na každodenné nosenie.

Zloženie:92% polyester 8 % elastán Weight: 280 gr/m2

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Hrudník
Meranie vykonávajte s oblečenou podprsenkou. Stojte vzpriamene a telo držte vystreté. Ruky sú v polohe mierne od tela. Krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka v najširšom mieste cez prsia, lopatky a pod pazuchami.

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík