Doprava zadarmo pri objednavke nad 240 €Ku každej objednanej súprave, darček ZDARMA.Možný osobný odber.

White Chocolate White ChocolateWhite ChocolateWhite ChocolateWhite ChocolateWhite Chocolate
Domov Dámske Joggers

White Chocolate

Cena: 69,00 € Dostupnosť: Skladom

Štýlové autorské joggers (tepláky) vo farbe bielej čokolády, majú vyšší pás a hrubšiu gumičku okolo členkov. Oživili sme ich vreckami, (2 ks bočné, 2 ks zadné) a logom Ivka ART. Boky majú širší, oblejší strih, aby vám krásne vyformovali dokonalé oblé tvary a tenký pás. V našich joggers bude vaša postava pôsobiť veľmi žensky a sexi. V mäkučkom materiáli sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Z lícnej strany je hladká, z rubu počesaná. Je veľmi vhodná na každodenné nosenie a vynikajúco sa kombinuje so všetkými farbami našich mikín. Skvele sa hodia lodičky na vysokom podpätku a táto kombinácia vám vytvorí unikátny outfit, ktorý budete milovať a budete jedinečná!
Modelka má výšku 177 cm a má na sebe veľkosť S (Bomber)
Ak chcete joggers užšie na bokoch jednoducho si zvolíte variantu (Slim)

Štýlové joggers v očarujúcej farbe čistej bielej čokolády, ktorá je považovaná za kráľovnú, majú vyšší pás, hrubšiu gumičku okolo členkov a oživili sme ich vreckami. Boky majú širší, oblejší strih, aby vám krásne vyformovali dokonalé oblé tvary a tenký pás. V našich joggers bude vaša postava pôsobiť veľmi žensky a sexi. V mäkučkom materiáli sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Z lícnej strany je hladká, z rubu počesaná. Je veľmi vhodná na každodenné nosenie a vynikajúco sa kombinuje so všetkými farbami našich mikín. Skvele sa hodia lodičky na vysokom podpätku a táto kombinácia vám vytvorí unikátny outfit, ktorý budete milovať a budete jedinečná!

Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku.

Ako si správne merať veľkosť oblečenia.
Kvôli správnym mieram sa merajte v spodnom prádle. Veľmi dôležité je, aby ste pri meraní nezadržovali dych alebo nesťahovali bruško. Pri meraní stojte vzpriamene a dbajte nato aby meter tesne priliehal k telu.

Pás
Obvod pásu zmerajte v najužšom mieste kúsok nad pupkom. Ak ste si neni istá, postavte sa čelom k zrkadlu a hornú časť tela natočte mierne do strany. Záhyb na boku tela vám ukáže prirodzené umiestnenie pásu. Ak meriate obvod pása pre naše joggers, môžete zmerať miesto, na ktorom by mal končiť aj ich pás (pod pupkom alebo nad ním). Nemerajte si obvod na bedrách, nie sú to bedrové joggers ale s vyšším pásom, mali by siahať po pupok alebo kúsok nad. Záleží ako vám je pohodlné.

Boky
Postavte sa rovno, kolená a päty priložte k sebe. Krajčírskym metrom zmerajte najširšie miesto sedu v oblasti bokov. Naše joggers majú širší strih na štýl bomber. Po presnom zmeraní si pozorne pozrite miery v našej tabuľke a budete vedieť veľkostné číslo, ktoré Vám od nás sadne ako uliate. Miery v našej tabuľke sú uvedené v centimetroch. Tovar po nesprávnom zmeraní nevymieňame. Všetky naše modely sú ručná, precízna práca a sú ušité na Slovensku. Nenašli ste svoju veľkosť, alebo potrebujete poradiť s výberom správnej veľkosti?

SÚVISIACE PRODUKTY

Nákupný košík